Český Biatlon Český biatlon | CZECH BIATHLON UNION

Generali Česká pojišťovna
Hamé
PSG
BMW CarTec Group
Meopta
Zdravotní pojišťovna MV ČR
DB Schenker
Alpine PRO
ATEX

Dodavatelé

exelEXEL je finská značka zabývající se výrobou sportovního vybavení od roku 1970. Ve svém oboru patří firma Exel mezi lídry na trhu. Sportovci s holemi Exel dosáhli na řadu olympijských vítězství, triumfů na mistrovstvích světa a světových pohárech. V současné době se pod značkou Exel vyrábí běžecké hole, nordic walking hole, trekingové hole, sjezdové hole a florbalové vybavení. Aktuální nabídku holí najdete na www.exel-hole.cz.

 

leki

Německé LEKI je synonymem kvality. Je to celosvětově největší výrobce sjezdových, běžeckých, turistických a dalších sportovních holí.  Dále také rukavic a dalších doplňků. Známé je především díky inovativním systémům spojení hole a rukavice. Výrobou holí se LEKI zabývá od roku 1954 a její jediná továrna na hole se nachází v západních Čechách, v Tachově. Právě čeští „LEKI“ biatlonisté využívají momentálně nejnovější běžecký systém TriggerShark 2.0. Značka LEKI se v sezóně 2015/16 zapsala do paměti diváků biatlonu mimo jiné růžovou kolekcí holí Race Shark, které si zamilovala Gabriela Koukalová, ale i ostatní děvčata nejenom z českého týmu. Dluhodobě se na LEKI spoléhá například také Michael Šlesingr.

TriggerShark 2.0 je unikátní systém spojení hole a rukavice pomocí malého poutka, které je pro maximální efektivitu přišité mezi palcem a ukazováčkem přímo na rukavici. Pro případ, že nevlastníte rukavice LEKI, je k holím samozřejmě dodáváno poutko, které si lze nasadit přes svoji rukavici a pak využít systém stejně jako s rukavicemi. Biatlonisté využívají systém TriggerShark 2.0 pro bleskurychlé a pohodlné odpojení holí od rukavic před střelbou, kdy stačí lehké odcvaknutí palcem. Stejně tak jednoduše a rychle „nacvaknete“ hůl na rukavici a neztrácíte cenné vteřiny nasazováním klasických poutek. www.leki.cz

 

liebermann

Preparáty výrobce Pharma Liebermann GmbH mezi komplexními homeopatickými preparáty zaujímají prioritní postavení. Opravňuje je k tomu jednak letitá erudice výrobce, jednak pak desetiletími praxe potvrzené klinické účinky. Z těchto důvodů se výrobce stal mj. výhradním dodavatelem homeopatických preparátů pro německá olympijská mužstva. Výběr jednotlivých komponent není v žádném případě nahodilý – po řadě experimentů jsou voleny směsi co možná nejvíce specifické z hlediska cílového orgánu, symptomu a efektu. Eventuální další rozšíření indikační šíře poskytují i výrobcem doporučené další kombinace homeopatických komplexů. Pro každého odborníka je pak důkazem o kvalitách homeopatických komplexů firmy Pharma Liebermann GmbH i to, že veškeré preparáty jsou dynamizovány zásadně ručně, nikoliv strojově.

 

rottefella

Nové produkty jsou vyvíjeny 3D počítačovou technologií, což umožňuje přesnější a rychlejší konstrukci prototypů. Díky spolupráci se závodníky je dosaženo konečné kvality výrobků. Vysoká kvalita, kreativní design a nejnovější technologie z Rottefelly dělají světovou jedničku v oblasti lyžařského vybavení.

 

amer

Společnost AMER SPORTS Czech Republic, s.r.o., 100% dceřiná společnost finské skupiny AMER SPORTS, je výhradním dovozcem a distributorem značek Wilson, Atomic, Salomon, Suunto, Dynamic a Volant. Po akvizici značky Salomon v roce 2005 se AMER SPORTS zařadil svým objemem prodeje mezi největší výrobce sportovního vybavení na světě s celkovými tržbami ve výši 1,8 miliardy Euro a s 6.800 zaměstnanci na celém světě.

 

ATOMIC začal s výrobou lyží v r. 1955 v Altenmarktu, mezi Flachau a Schladmingem – světoznámými lyžařskými centry. Dnes je ATOMIC jednoznačným technologickým „lídrem“ a jedním z nejvýznamnějších světových výrobců zimního vybavení a to ve všech kategoriích (sjezdové a běžecké lyže, snowboardy, sjezdové, běžecké i snowboardové boty). Díky neustálému vývoji nových technologií jako jediná značka absolutně dominuje ve Světovém poháru a to již víc jak deset let. Díky tomuto neustálému vývoji se Atomic prodává téměř ve všech zemích světa a příznivci této značky se mohou každoročně těšit na něco, co jim jiné značky nemohou nabídnout. www.atomicsnow.com.

 

Salomon „The Mountain Sports Company“ vznikl v roce 1947 v srdci Francouzských Alp – rodišti moderního alpinismu. Dnes se produkty s logem Salomon prodávají ve více než 160 zemích a značka jako taková se stala globálním pojmem. Salomon přináší design a inovace do horského prostředí, přetváří nové myšlenky ve skutečnost a rozšiřuje hranice možností.  Více na www.salomon.cz.

 

Francouzská lyžařská firma Rossignol byla založena roku 1907 a nikdy se nebála technologických inovací – jako první přišel s lyžemi s moderní „sendvičovou“ stavbou a nechal si jej patentovat (Patent No. 21943, model lyží Olympic 41 – vyráběné do r. 1965) a vždy dbal na preciznost. Díky tomu je v současnosti jednou z nejrespektovanějších lyžařských značek světa, která produkuje nejen špičkové lyže (běžecké, sjezdové, freeride), snowboardy a monoski, ale také kvalitní oblečení a lyžařské doplňky. Více na: www.rossignol.cz.

 

SF České Budějovice působí na českém trhu již od roku 1991 jako výhradní zástupce značek: Fischer, Dolomite, Carrera, Löffler, Komperdell. Od r. 2004 zastupuje i italskou značku Anzi Besson. Dlouholeté partnerství s Českým svazem biatlonu není zaměřeno pouze na reklamu značky Fischer, ale především na podporu vybavení juniorské reprezentace a podporu klubů.

 

schein

Schein Orthopädie Service KG bylo založeno v r. 1879 v Remscheidu a patří dnes mezi vedoucí výrobce ortopedických vložek do bot. Medicínská výzkumná centra v celém světě si chrání a využívají potenciál poznatků a znalostí Scheinu. Schein je partnerem ČSB od r.2007 a IBU od r. 2008.

 

 

CEPCEP: Kompresní produkty s benefity pro výkon i zdraví.

CEP je nový koncept inteligentního sportovního oblečení prémiové kvality vyvinutý společností medi z německého Bayreuthu. V produktech zúročuje výrobce více než šest desetiletí odborných zkušeností v oblasti medicíny a také poznatky a znalosti profesionálních sportovců a uznávaných sportovních expertů z celého světa.

Výsledek: Prvotřídní pohodlí při nošení s mnoha dalšími benefity navíc, jako jsou zvýšený výkon a rychlejší regenerace, zlepšená svalová a kloubní stabilizace, vynikající ochrana před zraněními a zvýšená koordinace přinášející větší pohybovou přesnost.

Na medicínské bázi, prověřeno sportovci.

Exkluzivním distributorem produktů CEP v České republice i na Slovensku je společnost MAXIS a.s. Více na www.cepsports.cz.

 

SUP-logo-CMYK

SUPERIOR BIKES: Superior je česká značka špičkových jízdních kol s vývojem a výrobou v Kopřivnici na Moravě, v průmyslovém areálu světově proslulé české automobilky Tatra. Superior je závodní značka. Zdravá soutěživost nás žene vpřed každý den – při jízdě na kole nebo v naší kanceláři, kde pracujeme na nových projektech kol superior. Neustále se snažíme zlepšovat v tom, co děláme a do čeho jsme zapálení. Více na: http://www.superiorbikes.eu/.

 

sportmind-barevne-pozadi-bileSPORTMIND: Při přípravě sportovních talentů nesmíme opomíjet jejich zdravotní a psychický stav. Právě ten hraje klíčovou úlohu v rozvoji dlouhodobého vztahu ke sportu, ale také aktuálního výkonu během tréninku a závodění. Pro náš reprezentační tým využíváme diagnostiku SportMind. SportMind umí odkrýt nevědomé části lidského prožívání. Kouče, trenéry a psychology nechá nahlédnout do psychiky sportovců. Okamžitě odhalí problém týmu či jednotlivce, který znázorní v přehledných grafech. S tímto pochopením může trenér/kouč/psycholog aktuálně i dlouhodobě pracovat. Více informací na www.sportimind.com.

 

Kalendář akcí

Předprodej na SP NMNM 2020

Fanshop Biatlon

Hry IX. letní ODM 2019

Facebook