Český Biatlon Český biatlon | CZECH BIATHLON UNION

Generali Česká pojišťovna
Hamé
PSG
BMW CarTec Group
Meopta
Zdravotní pojišťovna MV ČR
DB Schenker
Alpine PRO
ATEX

Generální partner českého biatlonu mění jméno, podpora zůstává

Česká pojišťovna, generální partner českého biatlonu, člen mezinárodní skupiny Generali, spojuje ke konci roku 2019 své aktivity s pojišťovnou Generali. Zároveň dojde k přejmenování České pojišťovny na Generali Českou pojišťovnu. Česká pojišťovna mění jméno, nemění se však její podpora českého biatlonu. Jako Generali Česká pojišťovna tak zůstává i nadále generálním partnerem Českého biatlonové svazu a celé české biatlonové reprezentace. „Těší nás, že i přes svůj významný rozvoj počítá pojišťovací skupina Generali nadále s podporou celého našeho biatlonového hnutí,“ dodává prezident Českého svazu biatlonu Jiří Hamza.

 

Prezident českého svazu biatlonu Jiří Hamza na tiskové konferenci v Praze 19. listopadu 2019. Za ním již jsou zřejmá loga Generali České pojišťovny…

 

Komunikace nového loga Generali České pojišťovny se v rámci vzájemné spolupráce odehraje na čepicích, dresech, zbraních a dalších nosičích české reprezentace, a to od počátku sezóny 2019/2020. Stejně tak se nové logo objeví na startovních, cílových i vyhlašovacích bannerech soutěží Českého poháru, v jehož rámci budou dorostenci a dorostenky bojovat též o startovní číslo „Vedoucího jezdce Generali České pojišťovny“.

Michal Krčmář představuje novou závodní čepici české biatlonové reprezentace

 

O České pojišťovně
Česká pojišťovna je druhou největší tuzemskou pojišťovnou s tržním podílem 21,5 %*. Kromě individuálního pojištění nabízí pojistná řešení pro malé, střední a velké firmy v oblasti podnikatelských, průmyslových, technických a zemědělských rizik.

O pojišťovně Generali
Pojišťovna Generali patří s tržním podílem 6,9 %* mezi největší české pojišťovny. Široký pojistný program, zahrnující pojištění osob, majetku, odpovědnosti, motorových vozidel i průmyslových a podnikatelských rizik je poskytován prostřednictvím vlastních spolupracovníků i řady renomovaných makléřských společností.
/*údaje ČAP k 31. 12. 2018

O skupině Generali
Česká pojišťovna a pojišťovna Generali jsou součástí skupiny Generali. Generali je nezávislá italská finanční skupina se silnou mezinárodní působností. Byla založena v roce 1831 a s předepsaným pojistným převyšujícím 66 miliard eur (v roce 2018) patří mezi největší světové poskytovatele pojištění. S téměř 71 tisíci zaměstnanci a s 61 miliony klientů v 50 zemích světa zaujímá skupina Generali vedoucí postavení v Evropě a stále významnější pozici získává na trzích Asie a Latinské Ameriky. Ambicí Generali je být partnerem, který klienty doprovází po celý jejich život a který jim díky bezkonkurenční obchodní síti nabízí inovativní a personalizovaná řešení. V Rakousku, v regionu střední a východní Evropy a v Rusku působí skupina prostřednictvím Generali CEE Holdingu (se sídlem v Praze) ve 12 zemích. Patří tak mezi tři největší pojistitele v regionu.

 

Tomáš Hermann ve spolupráci s Českou pojišťovnou a Generali

Foto: Petr Slavík a Jaroslav Svoboda

Hry IX. letní ODM 2019

Předprodej na SP NMNM 2020

Fanshop Biatlon

Facebook