Český Biatlon Český biatlon | CZECH BIATHLON UNION

Generali Česká pojišťovna
Hamé
PSG
BMW CarTec Group
Meopta
Zdravotní pojišťovna MV ČR
DB Schenker
Alpine PRO
ATEX

Fanoušci, pozor! Uvádíme do prodeje jednodenní vstupenky na SP v NMNM 2019/2020

Už od počátku března letošního roku prodáváme permanentní vstupenky na VII. kolo Světového poháru sezóny 2019/2020, které ve dnech 2. až 8. března 2020 hostíme v Novém Městě na Moravě. Prostřednictvím našeho partnera TicketLIVE nyní uvádíme do prodeje jednodenní vstupenky na stadion i vstupenky k tratím Vysočina Areny. Během čtyř závodních dnů VII. kola SP se uskuteční šest závodů ve třech disciplínách: sprinty, štafety a závody s hromadným startem.

 

Jaký je harmonogram VII. kola Světového poháru v Novém Městě na Moravě?
Podrobnosti, včetně otevíracích časů Vysočina Areny naleznete v tabulce.

 

Jaké vstupenky začínáme nyní prodávat?
Do prodeje nyní šly jednodenní vstupenky na všechny tribuny na stadionu, a také kolem trati, což jsou sektory F1, F2, G a H (viz plán areálu Vysočina Areny). V těchto sektorech budou mít fanoušci k dispozici velkoplošné obrazovky, občerstvení i sociální zázemí. V sektoru H – stoupání před stadionem (Arena Climb) – nebude během VII. kola SP umístěna tribuna. Využijeme zde pouze přírodního sklonu svahu. Fanoušci se tak dostanou bezprostředně k trati.

 

Jaké jsou ceny vstupenek?
S cenami jsme mírně zahýbali. Jak? Ceny vstupenek k tratím do sektorů F1/F2, G, H a na tribunu E1/E2 jsou levnější. Naopak ceny na ostatní části tribuny jsou mírně vyšší. Souhrn cen je v tabulce níže.

 

Co už prodáváme od března 2019?
Na sklonku uplynulé sezóny jsme uvedli na trh „permanentky“ na ta nejatraktivnější místa na stadionu, tedy na tribuny A, B, D, E1, E2, ze který je přímý výhled na střelnici, start, průjezd i cílovou rovinku. Dokonalý přehled o závodech navíc usnadní několik velkoplošných obrazovek. Tyto „permanentky“ zůstávají dále v prodeji.

 

Jak probíhá prodej?
V případě on-line nákupu klikněte na stránky TicketLIVE. Tam si můžete vybrat vámi požadovaný typ vstupenky (jednodenní/permanentka), tribunu nebo sektor u trati, zadat si počet lístků (maximem je 10 ks) a zaplatit několika nabízenými způsoby. Vstupenku/permanentku pak obdržíte přímo na svoji e-mailovou adresu, kterou musíte při registraci zadat.
Pokud upřednostňujete nákup v kamenném obchodě, nabízí TicketLIVE prodej u více než 200
svých smluvních partnerů po celé České republice.

 

Děti za jednu korunu
Za symbolickou jednu korunu budou mít vstup do areálu Vysočina Areny děti do výšky 120 cm. Tzn., že i děti musí mít svoji vstupenku. Podmínkou je doprovod osoby starší 18 let. Vstupenku si lze snadno objednat při nákupu klasické vstupenky v systému TicketLIVE. Platí, že na jednu dospělou osobu lze registrovat vstupenku pro jedno dítě do 120 cm. Výška 120 cm bude kontrolována při vstupu do areálu.

 

Diváci s průkazy ZTP/P
Fanouškům, kteří jsou držiteli průkazek ZTP/P, nabízíme vstupenky za běžnou cenu, vstup jejich doprovodu je však zdarma. Upozorňujeme, že kapacita míst je omezená.
ZTP/P (vozíčkáři)
– vstup na bezbariérovou Tribunu D (max. 15 míst/den)
– cena = běžná cena + doprovod zdarma
*ZTP/P (bez vozíku)
– vstup na Tribunu E1 nebo E2 (max. 15 míst/den)
– cena = běžná cena + doprovod zdarma
*ZTP
– sleva nelze uplatnit

 

Těšíme se na Vás ve Vysočina Areně! 

 

Důležité upozornění:
V případě zrušení akce v den konání závodů, a to z důvodu extrémních klimatických podmínek (mlha, silný vítr, sněhová bouře, …), pořadatel vstupné nevrací.

 

 

Tomáš Hermann

Foto: Petr Slavík

 

Hry IX. letní ODM 2019

Předprodej na SP NMNM 2020

Fanshop Biatlon

Facebook